Posted by on 19.11.2015 in Kolory, Technika | 0 comments

naklejki na scianyJeśli chcemy pozostać na topie z aranżacją wnętrz, przede wszystkim musimy brać pod uwagę trendy wnętrzarskie. Pożądane kolory na dany sezon na szczęście nie zmieniają się zbyt często, zatem bez obaw możemy nanieść upragniony kolor farby na ścianę, który pozostanie na niej przez długi czas.

 

 

 

 

Jakie kolory tego lata królują na ścianach?

Biel i antracyt

Połączenia tych dwóch kolorów, są obecnie na topie. Dzięki nim pomieszczenia zyskują nowoczesny styl i przede wszystkim osobisty charakter. Obecnie można zauważyć rosnącą tendencję na pokrywania ścian bielą, która tworzy bardzo gustowny klimat. Łączenie bieli z ciemnymi dodatkami, jest doskonałym pomysłem na wyjątkowe pomieszczenie.

Odcienie szarości

Zdaje się, że coraz więcej osób podąża za trendami. Największym powodzeniem cieszą się wnętrza o dość surowej przestrzeni z wieloma odcieniami szarości. Modne lofty w szarych barwach to obecnie szczyt marzeń nie jednego z nas. Do szarości można z łatwością dobrać dodatki jedynie w kontrastujących, ciemnych kolorach.

 

Mając na uwadze w szczególności powyższe barwy, możemy być pewni, że nasze mieszkanie będzie wyglądać jak z katalogu. Dodatkowo jeśli dobierzemy elementy wyposażenie wnętrz w minimalistycznym stylu, stworzymy przestrzeń tak estetyczną jak tylko możemy sobie wymarzyć. Estetyka wnętrz jest niezwykle istotna, chociażby dlatego, że w mieszkaniu spędzimy większość swojego życia. Zatem warto w nie nieco więcej zainwestować, aby mieć wnętrza cieszące oko. Nie trzeba być znawcą trendów, wystarczy jedynie nieco orientować się w temacie aby móc tanimi kosztami stworzyć coś nietuzinkowego oraz modnego.