Blog o farbach dekoracyjnych

Blog, na którym opisuję różne rodzaje farb. Porady dotyczące remontu

Navigation Menu

Białe ściany – gdzie i kiedy je stosować?

Białe ściany – gdzie i kiedy je stosować?

Posted by on 20.02.2017 in Kolory, Porady | 0 comments

Biały kolor w aranżacji wnętrz pozostaje wciąż jednym z obowiązujących trendów. O tym, że chętnie po niego sięgamy, decyduje nie tylko moda – biel ma wiele zalet, dzięki którym pomieszczenia znacznie zyskują na estetyce. Kiedy i gdzie wykorzystać biel?

Read More

Sposoby na atrakcyjne ściany w domu

Sposoby na atrakcyjne ściany w domu

Posted by on 23.08.2016 in Kolory | 0 comments

Z pewnością każdej pani domu marzy się przytulny dom z pięknymi wnętrzami. Jednak nie takimi nudnymi i przewidywalnymi, tylko oryginalnymi, które będą wprawiały w zachwyt gości i domowników. Zamiast wysyłać maila do profesjonalnego dekoratora, skorzystaj z naszych porad. Podpowiadamy jak domowymi sposobami udekorować ścianę.

Read More

Pomysły na wiosenne dekoracje ścienne

Pomysły na wiosenne dekoracje ścienne

Posted by on 07.02.2016 in Kolory | 0 comments

Wiosna sprzyja zmianom aranżacyjnym wnętrza. Chętniej przeprowadzamy małe i większe remonty, szczególnie, że pogoda sprzyja pracom. Jak odnowić ściany wewnętrzne naszego domu, aby otrzymały prawdziwie wiosenny klimat? Oto nasze pomysły.

Read More

Modne kolory tego sezonu

Posted by on 19.11.2015 in Kolory, Technika | 0 comments

naklejki na scianyJeśli chcemy pozostać na topie z aranżacją wnętrz, przede wszystkim musimy brać pod uwagę trendy wnętrzarskie. Pożądane kolory na dany sezon na szczęście nie zmieniają się zbyt często, zatem bez obaw możemy nanieść upragniony kolor farby na ścianę, który pozostanie na niej przez długi czas.

 

 

 

 

Jakie kolory tego lata królują na ścianach?

Read More

Pokój dziecięcy – królestwo dla dziewczynek

Pokój dziecięcy – królestwo dla dziewczynek

Posted by on 04.06.2015 in Kolory | 2 comments

O tym, że dziecko powinno mieć swój własny pokój od drugiego roku życia, bo to świetnie wpływa na jego rozwój, czytamy w poradnikach dotyczących wychowania. Warto więc zadbać o to, aby takie miejsce dla naszej pociechy wygospodarować, jeśli natomiast nie dysponujemy większą powierzchnią, niech to będzie chociaż kącik tylko dla niej, na przykład w jednym z większych pokoi. Im maluch starszy, tym bardziej utwierdza nas w przekonaniu, że ma swoje zdanie, dlatego trzeba brać je pod uwagę przy urządzaniu pokoju, który będzie nie tylko miejscem zabaw, ale wkrótce również nauki. Dzisiaj chciałabym przybliżyć sposoby na aranżację pokoju dla naszych pociech ze szczególnym uwzględnieniem kolorów.

Read More